Professionaalidele

Lisaks suurele müügitoodete valikule toob Biotrend maale ka SPA tooteid, mis on mõeldud professionaalidele kasutamiseks. Need on meie tublid kosmeetikud ja iluvaldkonna teenindajad, kes soovivad Teile pakkuda nauditavat ja tõhusat hoolitsust. Ja loomulikult pakkudes seda Teile parimate toodetega!

Biotrendi SPA toodete valikus on sellised maailmatuntud brändid nagu Annemarie Börlind, Orenna, Stenders, Gisele Delorme, Dalton, Lacomes jne.

Kui ka Teie soovite olla meie koostööpartneriks, siis võtke julgelt ühendust saates e-kiri aadressile biotrend@biotrend.ee või helistades telefoni +372 44 50 600. Koos saame leida just Teile parima lahenduse ja proovime olla alati abiks ja toeks.

Meie eesmärgiks on olla usaldusväärne, paindlik ja kõrgetasemel teenusepakkuja oma partneritele. Igapäevatöös on meie tugevamateks külgedeks pikaajalised kogemused, personaalne lähenemine klientidele ning erinevaid võimalusi pakkuv kaubamärgivalik.

PROFESSIONAALIDELE MÕELDUD KODULEHE OSA AVATAKSE NOVEMBRIS 2017!

Professionaalidele 

Alamkategooriad

 • Annemarie Börlind SPA

  Annemarie Börlindi kosmeetikatooted on toodetud kooskõlas loodusega.
  Annemarie Börlind kompanii on loonud ning arendanud kõrge efektiivsusega ning nahaga sobivaid kosmeetikatooteid (peamiselt ökoloogilisest taimekasvatusest saadud toorainest) juba enam kui 5 aastakümmet.

  Annemarie Börlind tooted- see on bukett naturaalsetest koostisainetest: väärtuslikud külmpressitud taimeõlid ja –vahad, ürdiekstraktid, puhas allikavesi, merelised koostisained ja vitamiinid. Aktiivsed koostisained toodetes on hoolikalt valitud vastavalt igale nahatüübile või –probleemile, need on vabad loomsetest ekstraktidest, petrooliumiderivaatidest ning silikoonidest.

  Loomsete katsete ning geneetiliselt muundatud toormaterjalide põhimõttekindel mittekasutamine on meile äärmiselt tähtsaks kriteeriumiks. Meie arendusmeeskond otsib järjepidevalt üle maailma uusi aktiivseid koostisaineid loodusest, mis sobivad nahaga ning suurendavad veelgi selle ilu.

  Me töötame oma toodete valmistamiseks välja moodsaid tootmismeetodeid ja uusimaid tehnoloogiaid ning edendame neid lakkamatult, püüdes olla teaduse saavutuste esireas.

  Meie nõudmised iseendale, pühendumus ja kvaliteet on pärjatud Eco-Control sertifikaadiga.
  Toodete tõhusus ja nahaga sobivus on kliiniliselt tõestatud.

  Annemarie Börlind Natural SPA kontseptsioon on rajatud sellele baasile.

  Annemarie Börlind toodete maaletoomise ainuõigus kuulub firmale Biotrend OÜ, Liivalaia 22, 10118, Tallinn.

  PROFITOOTED!
  Profitooteid saavad e-poes näha ja osta registreeritud ja meie poolt kinnitatud kliendid. 

 • Orenna

  ORENNA ripsme- ja kulmuvärvid Juba 62 aastat kogemusi annab Orenna ripsme- ja kulmuvärvidele 3-4 nädala pikkuse intensiive värvi ja püsivuse - kõige paremad püsivuse ja katvuse tulemused professionaalsel turul .

  Orenna ripsmevärvid:
  * Must (tiefschwarz) - sügav must, soe toon
  * Sini-must (blau-schwarz) intensiivne sinakas-must, külm toon

  Orenna ripsme-kulmuvärvid:

  * Helepruun (mittel-blond) - blondide ja helepruunide juuste suurepärane valik!
  * Pruun (braun)- ilus soe tume toon
  * Grafiit (grafit) – hallipäistele

  Värvid on pakendatud 20 grammistesse tuubidesse – piisav kogus enam kui 30ks värvimiseks.
  Värvimisel tuleks värv segada Orenna 6% geelvesinikuga vahekorras 1:1 (üks osa värvi ja üks osa vesinikku).

  Orenna eeliseks on maksimaalne tulemus lühikese aja jooksul – kulmudele piisava sügavuse saab juba mõne minutiga. Suurepäraselt püsiv Orenna kulmuvärvi õrn koostis ei põhjusta allergiat ja on toodetud kooskõlas Euroopa Liidus vastavatele nõuetele.
  Toodetud Saksamaal.

  Orenna toodete maaletoomise ainuõigus kuulub firmale Biotrend OÜ, Liivalaia 22, 10118, Tallinn.

  PROFITOOTED!
  Profitooteid saavad e-poes näha ja osta registreeritud ja meie poolt kinnitatud kliendid. 

 • Stenders SPA

  STENDERS on põhjamaisest loodusest inspireeritud kosmeetikabränd

  STENDERSi tooted on mõeldud duši-, vanni- ja kehahooldusrituaalideks. Samuti on meie kosmeetika esindatud võimalikult laias tootevalikus, ning STENDERS võib ennast uhkusega kutsuda eksperdiks vanni- ja kehatoodete alal.


  Tähelepanu detailidele on meie töö süda. Iga materjal, ürt, või lõhn, mida me kasutame, on parima kvaliteediga. Pöörame tähelepanu nii meie toodetele kui ka sellele, kuidas me teistega suhtleme. Ning me soovime tõsta kõigi meie lähedaste elukvaliteeti. Jah, iga väike asi tõesti loeb.

  Põhjamaise looduse ilu ja energia on meie suurim inspiratsiooniallikas. Me kombineerime loodusandide jõudu kaasaegse elustiiliga. Me korjame toodete koostisosi igalt poolt maailmast, et iga toode oleks tunneterikas ja muudaks nii keha ja vaimu kauniks. Looduse kohalolu on oluline nii STENDERSi toodetes kui ka meie elustiilis – me toetame jalgrattasõitu, meie kontorid on taimi täis ning me hoolitseme meie linnade ilusa keskkonna eest!

  STENDERS on üks suurimatest kosmeetikatootjatest Põhja-Euroopas. Nende loov ja kompetentne meeskond teeb koostööd selle nimel, et luua tundeid tulvil kosmeetikume. Need tunded on nüüdseks juba rohkem kui 350 toote sees ja esindatud 220 poes 27 riigis – Lätis, Eestis, Leedus, Rootsis, Soomes, Norras, Austrias, Saksamaal, Venemaal, Valgevenes, Šveitsis, Gruusias, Kazahstanis, Kõrgõzstanis, Armeenias, Ukrainas, Horvaatias, Sloveenias, Ungaris, Poolas, Jaapanis, Hiinas ning Saudi Araabias.

  PROFITOOTED!
  Profitooteid saavad e-poes näha ja osta registreeritud ja meie poolt kinnitatud kliendid. 

 • Gisele Delorme

  Gisele Delorme on Prantsusmaalt pärit sari, kus kosmeetikatoodete efektiivsuse põhielementideks on toormaterjalide valik ja kvaliteet, aktiivainete kooslus ning koostisosade kogused. Olles valmistatud ilma alkoholi, mineraalõlide ja parabeenideta, on Gisele Delorme tooted mõeldud üksteisega kombineerimiseks, et tagada konkreetsete aktiivainete optimaalne sünergia. Gisele Delorme toodetes on enneolematult suur kogus 100% looduslikku päritolu eeterlikke õlisid, taimseid ekstrakte, merelisi ekstrakte, vitamiine ja biotehnoloogilisi koostisaineid.

  Gisele Delorme on olnud teerajajaks aroomiteraapias enam kui 35 aastat. Aromatic Complexes sarja eksklusiivsed seerumid on loodud eeterlike õlide ja taimsete ekstraktide koostoimel ja mille kontsentratsioon on 8,5-11% - olles vees ja õlis lahustuvad, sobivad need suurepäraselt tootevaliku teiste toodetega, et nende toimet mitmekordistada ja tõhustada

  Gisele Delorme on tuntud oma eriliste seerumite poolest, mis jagunevad kolme suurte rühma:
  PÕHIseerumid: pakuvad lahendusi koheselt naha olulisematele vajadustele
  ERIseerumid: aromaatne ravi spetsiifilistele naha seisunditele
  VANANEMISVASTASED seerumid: Intensiivne suunatud mõju naha vananemisprotsessidele

  PROFITOOTED!
  Profitooteid saavad e-poes näha ja osta registreeritud ja meie poolt kinnitatud kliendid. 

 • Dalton

  DALTONi brändi ajalugu sai alguse naisterahvast, tema ilust, kirest ja merest. Juba pea neli aastakümmet on olnud Daltoni teerajaja Erika Bauer, kelle soov on luua unikaalne hooldus, mis meenutaks inimese evolutsiooni, mis põhineb teadmistel, et kogu elu pärineb merest. 
  Siit sai alguse 1976. aastal brändi areng ja loodi see unikaalne ja ainulaadne, professionaalne kosmeetika sari. Sellest ajast on Dalton tuntud kui kvaliteetsete arstiabi ja kosmeetikatoodete valmistaja. Kõik tooted on valmistatud Saksamaal.

  DALTON jääb alati truuks oma väärtustele, pakkudes mere-kosmeetika kõrgeimat taset - ühilduvaid ja efektiivseid tooteid, mille üheks aluseks on ka säästev tootmine Saksamaal. Seda tunnet saate nautida nii salongides ja spaades nii Saksamaal, kui ka 35 muus riigis üle maailma.

  PROFITOOTED!
  Profitooteid saavad e-poes näha ja osta registreeritud ja meie poolt kinnitatud kliendid. 

 • Ühekordsed vahendid

  Selleks, et kosmeetikutel ja iluteenindajatel oleks võimalik teha oma tööd ja pakkuda Teile suurepärast teenust, on vaja ühekordseid vahendeid.

  Biotrendi peamiseks eesmärgiks ei ole pakkuda suures valikus ühekordseid vahendeid, pigem on need põhitegevust toetavad.