Annemarie Börlind SPA

Annemarie Börlindi kosmeetikatooted on toodetud kooskõlas loodusega.
Annemarie Börlind kompanii on loonud ning arendanud kõrge efektiivsusega ning nahaga sobivaid kosmeetikatooteid (peamiselt ökoloogilisest taimekasvatusest saadud toorainest) juba enam kui 5 aastakümmet.

Annemarie Börlind tooted- see on bukett naturaalsetest koostisainetest: väärtuslikud külmpressitud taimeõlid ja –vahad, ürdiekstraktid, puhas allikavesi, merelised koostisained ja vitamiinid. Aktiivsed koostisained toodetes on hoolikalt valitud vastavalt igale nahatüübile või –probleemile, need on vabad loomsetest ekstraktidest, petrooliumiderivaatidest ning silikoonidest.

Loomsete katsete ning geneetiliselt muundatud toormaterjalide põhimõttekindel mittekasutamine on meile äärmiselt tähtsaks kriteeriumiks. Meie arendusmeeskond otsib järjepidevalt üle maailma uusi aktiivseid koostisaineid loodusest, mis sobivad nahaga ning suurendavad veelgi selle ilu.

Me töötame oma toodete valmistamiseks välja moodsaid tootmismeetodeid ja uusimaid tehnoloogiaid ning edendame neid lakkamatult, püüdes olla teaduse saavutuste esireas.

Meie nõudmised iseendale, pühendumus ja kvaliteet on pärjatud Eco-Control sertifikaadiga.
Toodete tõhusus ja nahaga sobivus on kliiniliselt tõestatud.

Annemarie Börlind Natural SPA kontseptsioon on rajatud sellele baasile.

Annemarie Börlind toodete maaletoomise ainuõigus kuulub firmale Biotrend OÜ, Liivalaia 22, 10118, Tallinn.

PROFITOOTED!
Profitooteid saavad e-poes näha ja osta registreeritud ja meie poolt kinnitatud kliendid. 

Annemarie Börlind SPA 

lehekülje kohta
Näitan 1 - 9 of 52 tooteid
Näitan 1 - 9 of 52 tooteid