Professionaalidele

Lisaks suurele müügitoodete valikule toob Biotrend maale ka SPA tooteid, mis on mõeldud professionaalidele kasutamiseks. Need on meie tublid kosmeetikud ja iluvaldkonna teenindajad, kes soovivad Teile pakkuda nauditavat ja tõhusat hoolitsust. Ja loomulikult pakkudes seda Teile parimate toodetega!

Biotrendi SPA toodete valikus on sellised maailmatuntud brändid nagu Annemarie Börlind, Orenna, Stenders, Gisele Delorme, Dalton, Lacomes jne.

Kui ka Teie soovite olla meie koostööpartneriks, siis võtke julgelt ühendust saates e-kiri aadressile biotrend@biotrend.ee või helistades telefoni +372 44 50 600. Koos saame leida just Teile parima lahenduse ja proovime olla alati abiks ja toeks.

Meie eesmärgiks on olla usaldusväärne, paindlik ja kõrgetasemel teenusepakkuja oma partneritele. Igapäevatöös on meie tugevamateks külgedeks pikaajalised kogemused, personaalne lähenemine klientidele ning erinevaid võimalusi pakkuv kaubamärgivalik.

PROFESSIONAALIDELE MÕELDUD KODULEHE OSA AVATAKSE MÄRTSIS/APRILLIS 2019!

Biotrend OÜ on ORENNA brändi ametlik maaletooja.
Lisaküsimuste ja tellimise puhul palun kirjutage meile biotrend@biotrend.ee

ORENNA ripsme- ja kulmuvärvid

Juba 62 aastat kogemusi annab Orenna ripsme- ja kulmuvärvidele 3-4 nädala pikkuse intensiive värvi ja püsivuse - kõige paremad püsivuse ja katvuse tulemused professionaalsel turul .

Orenna eeliseks on maksimaalne tulemus lühikese aja jooksul – kulmudele piisava sügavuse saab juba mõne minutiga. Suurepäraselt püsiv Orenna kulmuvärvi õrn koostis ei põhjusta allergiat ja on toodetud kooskõlas Euroopa Liidus vastavatele nõuetele. Toodetud Saksamaal.

Orenna ripsmevärvid:

* Must (tiefschwarz) - sügav must, soe toon
* Sini-must (blau-schwarz) – intensiivne sinakas-must, külm toon

Orenna kulmuvärvid:

* Helepruun (mittel-blond) - blondide ja helepruunide juuste suurepärane valik!
* Pruun (braun)- ilus soe tume toon
* Grafiit (grafit) – hallipäistele

Värvid on pakendatud 20grammistesse tuubidesse – piisav kogus enam kui 30ks värvimiseks.

NB! Müügil ainult iluteenindajatele, kes on läbinud iluteenindus koolituse ning omavad diplomit!

Professionaalidele