Stenders SPA

STENDERS on põhjamaisest loodusest inspireeritud kosmeetikabränd

STENDERSi tooted on mõeldud duši-, vanni- ja kehahooldusrituaalideks. Samuti on meie kosmeetika esindatud võimalikult laias tootevalikus, ning STENDERS võib ennast uhkusega kutsuda eksperdiks vanni- ja kehatoodete alal.


Tähelepanu detailidele on meie töö süda. Iga materjal, ürt, või lõhn, mida me kasutame, on parima kvaliteediga. Pöörame tähelepanu nii meie toodetele kui ka sellele, kuidas me teistega suhtleme. Ning me soovime tõsta kõigi meie lähedaste elukvaliteeti. Jah, iga väike asi tõesti loeb.

Põhjamaise looduse ilu ja energia on meie suurim inspiratsiooniallikas. Me kombineerime loodusandide jõudu kaasaegse elustiiliga. Me korjame toodete koostisosi igalt poolt maailmast, et iga toode oleks tunneterikas ja muudaks nii keha ja vaimu kauniks. Looduse kohalolu on oluline nii STENDERSi toodetes kui ka meie elustiilis – me toetame jalgrattasõitu, meie kontorid on taimi täis ning me hoolitseme meie linnade ilusa keskkonna eest!

STENDERS on üks suurimatest kosmeetikatootjatest Põhja-Euroopas. Nende loov ja kompetentne meeskond teeb koostööd selle nimel, et luua tundeid tulvil kosmeetikume. Need tunded on nüüdseks juba rohkem kui 350 toote sees ja esindatud 220 poes 27 riigis – Lätis, Eestis, Leedus, Rootsis, Soomes, Norras, Austrias, Saksamaal, Venemaal, Valgevenes, Šveitsis, Gruusias, Kazahstanis, Kõrgõzstanis, Armeenias, Ukrainas, Horvaatias, Sloveenias, Ungaris, Poolas, Jaapanis, Hiinas ning Saudi Araabias.

PROFITOOTED!
Profitooteid saavad e-poes näha ja osta registreeritud ja meie poolt kinnitatud kliendid. 

Stenders SPA 

Alamkategooriad

 • Keha- ja massaažiõlid

  Hinga sisse, hinga välja, ja lõõgasta kõik oma lihased... mmm, kui mõnus on massaaž! Meie hinnalised, looduslikud kehaõlid toidavad su nahka sügavuti ja teevad selle siledaks ja ahvatlevaks. Näe linnatuledes särav välja!

 • Koorijad

  Et nahk püsiks nooruslik ja prink, on hea seda aeg-ajalt sügavuti puhastada. Segasime kokku tõhusalt puhastavad looduslikud koostisosad ning toitvad õlid ja võid. Su nahk jääb võrratult särav ja imeliselt lõhnav!

 • Essentsiõlid

  Naudi looduslike aroomide maagiat! Meie essentsiõlid on meistrid erinevate tunnete tekitamise alal. Õlid sobivad nii vanni, massaažiks või lihtsalt aroomilambis nautimiseks – tunne elust rõõmu!

 • Isocell

  Tõhus toode võitlemaks tselluliidi vastu ja et hoida oma keha vormis. See liin koosneb uuenduslikest süsteemidest ja komponentidest ISOCELL TM SLIM, mille tõhusus on kliiniliselt tõestatud.

  Iseocell liin võimaldab:

     Vähenda Puusaümbermõõt 1-3 cm pärast esimeset kuuri.
     Vähendada haigusnähte, tselluliidi ja venitusarme ja anda kehale õige kuju.
     Parandada välimust ja naha elastsust.
   

  Liin sisaldab kahte toodet: geelmask ja kehakoorijat.

lehekülje kohta
Näitan 1 - 9 of 18 tooteid
Näitan 1 - 9 of 18 tooteid