Paki saatmine

1.1  Kiendil on võimalik valida 5 (viie) kohaletoimetamise viisi vahel:
1.1.1 Omniva pakiautomaadi vahendusel Eesti vabariigi piires - hind 2,90€
1.1.2 Omniva postkontorist kätte saamisel Eesti vabariigi piires - hind 3,5€
1.1.3 Omniva kulleriga otse kliendi asukohta Eesti vabariigi piires - hind 4,50€
1.1.4 Venipak kulleriga otse kliendi asukohta Eesti vabariigi piires - hind 4,50€
1.1.5 Itella SmartPOST vahendusel Soome vabariigi pakiautomaati – hind 13,00

1.2  Kui tellimuse kogusumma ületab 100€, siis on Eesti-sisene kohaletoimetamine tasuta

1.3  Tellitud kaup pakitakse 24 tunni jooksul peale ülekande laekumist Biotrend OÜ arveldusarvele. Makseid kontrollitakse kell 10:00 ja kell 14:00

1.4  Postitused tehakse E-R kell 09:00-17:00. Kui tellimus on sooritatud reedel, laupäeval, pühapäeval või riiklikul püha ajal, tehakse postitus sellele järgneval tööpäeval.

1.5  Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:

1.5.1 Omniva pakiautomaadi ja postkontori teenuse või Venipak kullerteenuse vahendusel Eesti Vabariigi piires 24-48 tunni jooksul.

1.5.2 Koostöös Omnivaga saab Klient kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida sobivaim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakil 7 päeva jooksul järgi käinud, tagastatakse see saatjale. Kui pakk on saatjale tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

1.6  Sihtkoha muutumise korral palume Kliendil uued andmed teavitada nii kiiresti kui võimalik. Kui kaup on juba postitatud, ei ole sihtkoha muutmine meie poolt enam võimalik. Sellisel juhul saab klient muuta kohaletoimetamise teenust pakkuva ettevõtte klienditeeninduse abil.

1.7 Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kohaletoimetamise aeg. Me tuletame Teile meelde, et Kliendil on oluline märkida tellimust esitades korreksed andmed (mobiiltelefoni number, e-posti aadress, pakiautomaadi asukoht või paki kullerteenusega saamisel kättesaamise aadress. Biotrend OÜ ja koostööpartnerid ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

1.8 Biotrend OÜ teavitab oma kliente koheselt e-posti teel, kui on väljastanud nende saadetise.