Kuidas osta e-poest?

Ostmine e-poest on lihtne. Selleks tuleb läbida järgnevad etapid:


1. Valige tooted
Valige menüüst huvipakkuv kaubakategooria klikkides selle nimel. Teile kuvatakse kõik vastavas kategoorias olevad tooted. Valikut saate kitsendada klikkides tootepuus avanenud alamkategooria nimel.

Tooteid saate leida ka kasutades otsingut. Sisestage toote nimi ainsuses või tootenime osa ning vajutage enter klahvi. Nüüd ilmuvad ekraanile kõik tooted, mis vastavad sisestatud otsingule.

Tootel klikkides saate avada toote infolehe, kus on põhjalikum informatsioon tootest. Kui toode on e-poe laoseisus, siis saate selle lisada ostukorvi. Kui toode on e-poe laoseisust otsa lõppenud, siis kuvatakse vaid tooteinfo ja selle saadavus Koduekstra jaekauplustes.

2. Lisage toode ostukorvi
Enne toote ostukorvi lisamist saate muuta soovitud ostukogust. Selleks sisestage soovitud kogus vastavasse lahtrisse või klikkige „+“ või „-“ nuppe. Toote saate lisada ostukorvi, kui vajutate nupule „Lisa korvi“.

Juba ostukorvi lisatud tooteid saate näha, kui liigute hiirega ekraani paremasse ülanurka, kus on kujutatud ostukoti märk ja selle taha toodud ostukorvi lisatud toodete arv ja summa. Klikkides ostukoti sümbolil avaneb Teie ostukorvi sisu. Vajadusel saate siin muuta ostukorvi koguseid klikkides „+“ või „-“ nuppe. Ostukorvis olevaid tooteid saate eemaldada klikkides nuppu „prügikast“. Vajutades nupule „Jätka ostmist“ saate jätkata uute toodete ostukorvi lisamist.

3. Ostu vormistamine 
Ostu vormistamiseks klikkige ostukorvis asuval nupul „Liigu edasi ostusooritamisele“. Teid suunatakse edasi uuele lehele, kus saate luua konto, sisestada konto andmed või teha kohene ostusooritus. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita. Kontollige palun kindlasti andmed kaks korda üle, et kõik sisestatud andmed oleksid korrektsed.

Valige soovitud tarneviis või tehke mumm lahtrisse, kui soovite ise kaubale järgi tulla. Peale tarneviisi valimist lisatakse valitud tarneviisi maksumus Teie ostukorvi. 

Tutvuge lehel kuvatavate e-poe kasutustingimustega ja nendega nõustumisel tehke linnuke vastavasse kasti. Tingimustega mittenõustumisel ei ole võimalik e-poest kaupa osta.

Ostu vormistamiseks valige maksmisviis ning klikkige nuppu „Vormista ost“. Teid suunatakse edasi järgmisele lehele, kus teostada Teie valitud makseviisi.


4. Tasuge pangalingiga

Ostu eest saate tasuda kasutades Swedbank’i või SEB panga pangalinke. Valige endale sobiv pangalink ja tasuge makse järgides pangalingi klikkimisele järgnevaid juhiseid. Peale pangalingi kaudu maksmist oodake, kuni pank suunab Teid e-poodi tagasi või klikkige nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Firmadele pakume ka võimalust tasuda kauba eest pangaülekandega. Sellisel juhul saadetakse kaup välja peale arve tasumist.

Peale tasumist saadetakse Teie e-postiaadressile, mille sisestasite ostu vormistamise etapis ostja aadressiks, tellimiskinnitus. Kaup tarnitakse Teile vastavalt valitud tarneviisile ja tarnetingimustele.