Meist

Meie firmast

Biotrend OÜ on asutatud 2005.aastal ja põhineb kohalikul Eesti kapitalil. Firma põhitegevuseks on professionaalsete nahahooldusvahendite ja salongisisustuse maaletoomine. Oma kaubamärkide valikul oleme lähtunud naturaalsusest, keskkonna- ning nahasõbralikkusest.

Meie tuntuimaks kaubamärgiks on ANNEMARIE BÖRLIND – ökoloogiline ja kõrgelt sertifitseeritud kaubamärk Saksamaalt. Sama kontseptsiooniga samalt tootjalt on Saksamaalt pärit ravikosmeetikana tuntud sari DADOSENS.

Prantsusmaalt on meieni jõudnud sari GISELE DELORME, kellel on aroomiteraapiline kogemus juba üle 35 aasta. Profesionaalseid kehahooldustooteid pakume Läti tootjalt STENDERS ning paljude lemmikuks saanud ripsme- ja kulmuvärvid Saksa firmalt ORENNA.

Pakume salongidele ja SPA-dele ka ühekordseid vahendeid Itaalia firmalt LACOMES.

OÜ Biotrendi klientuuri hulka kuuluvad paljud SPA-d ja ilusalongid üle Eesti. Meie eesmärgiks on olla usaldusväärne, paindlik ja kõrgetasemeline teenusepakkuja oma partneritele.

Oleme alati teie teenistuses! 

Biotrendi esindussalong Tallinnas

Beauty Plaza ilusalong

Moodsa sisekujundusega, eksklusiivne, kahel korrusel paiknev „Beauty Plaza“ DaySPA ilusalong asub Tallinnas kesklinnas, aadressil Liivalaia 22. Nad on avatud 7-päeva nädalas.

Meie hea koostööpartneri salongis on väljas kogu Annemarie Börlindi, Anne Lindi ja Body Lindi tootevalik koos testritega. Nii saate tulla enne ostu ka proovima meie tooteid.

Kui soovite tulla toodetele ise järgi Tallinnas, siis just Beauty Plaza ilusalongi saame me Teile paki jätta. Meil endal müügisaali ei ole, sest meil on e-pood ning head koostööpartnerid üle terve Eesti, kes hoolitsevad selle eest, et meie tooted oleksid kõigile kättesaadavad.

Kliendid meist:

Olen teinud Biotrendiga koostööd juba rohkem kui 10 aastat. Tänu neile olen leidnud maailma parima brändi Annemarie Börlind, millega igapäevaselt tööd teen. Aitäh Teile!

Kaire - kosmeetik

Biotrend on olnud mulle juba aastaid hea koostööpartner. Nende tooted on meil e-poes müügis ning need on väga populaarsed. Kaubad on alati õigel ajal kohal ning teenindus on meeldiv.

Rauno - e-poe omanik

Oleme pikki aastaid kasutanud Biotrendi erinevaid tooteid. Need on väga kvaliteetsed ja kliendid armastavad neid. Loodame, et meie koostöö jätkud ka tulevikus samahästi.

Riina - SPA toodete juht