Kategooriad

Info

Brändid

Uued tooted

Eripakkumised

Tarnijaid

Annemarie Börlind Rahvusvaheline Seminar 2017

Annemarie Börlind Rahvusvaheline Seminar 2017

Annemarie Börlindi bränd tähistab sellel aastal oma 12. aastat Eestis ning meil oli suur rõõm tervitada üle mitme aasta taas Annemarie Börlindi brändi hinnatuimat ja suurte kogemustega koolitajat Saksamaalt PATRICIA MAASi!

Alustasime seminari kuuma joogi ning ahjusoojade suupistetega. Peale Eesti maaletooja Biotrend OÜ tegevjuhi Rene tervitust tegi koolitaja Patricia korraliku ülevaate nii müügi-, kui SPA toodetest, meigist, tulevatest ning minevatest toodetest.
Lõunapausil nautisime Skandinaavia köögi tervislikke maitseid ja saime testida Annemarie Börlindi suurepäraseid tooted. Seejärel jätkasime põnevate teemadega. Esimestena Euroopas saime näha ja testida kahte uut toodet, mis juba üsna pea jõuavad ka Eestis müügile.

Seminari lõpus sai loosi tahtel üks õnnelik osaleja endale ainulaadse ja Eestis esimese Annemarie Börlindi LL Regeneration toodete reisikohvri. Patricia jagas omalt poolt toodud kingitusi ning üle anti ka nimelised koolituse tunnistused.

Vabandame nende ees, kes kahjuks ei mahtunud sellel korral osalejate nimekirja. Soovijaid oli oodatust rohkem, kuid osalejate arv oli seminarile piiratud.

Annemarie Börlindi ja Biotrendi meeskonnad tänavad kõiki osalejaid ning loodavad peatselt taas Teiega kohtuda!

Pilte seminarist vaadata siit - 12.09.2017 AB SEMINARI PILDIGALERII