Kategooriad

Info

Brändid

Uued tooted

Eripakkumised

Tarnijaid

UUED TOOTED EESTIS!

UUED TOOTED EESTIS!

Need, kes käisid meie septembris toimunud rahvusvahelisel seminaril ja koolitused, on juba teadlikud uutest toodetest, mis Annemarie Börlindi tootevalikusse pidid veel sellel aastal jõudma.

Ja täpselt nii on ka läinud. Sellel esmaspäeval jõudis meieni kauaoodatud kaup Saksamaalt, kus Eesti turule jõudsid esmakordselt nii Annemarie Börlindi 3 in 1 Facial Oil for deamnding skin, kui ka 2-phase Hyluronan Shake.

UUS TOODE! ANNEMARIE 3 IN 1 NÄOÕLI!
Uuendusliku sinise valgusfiltriga 3 in 1 õli kaitseb nahka sinise valguse eest. Me puutume kokku igapäevaselt sinise valgusega, olgu see siis meie mobiiltelefon, tahvelarvuti, televiisor või päevavalgus. See kahjustab fibroblastide ja keratotsüütide rakkude struktuuri ja aitab kaasa naha vananemisele. Selle näoõli toimeaineks on luteiin, mis on taimes nimega Tagetes Patula ehk Prantsuse Marigold. Ta on intensiivne antioksüdant ja kaitseb ka aktiivselt nahka sinise valguse eest. Väärtuslikud looduslikud õlid nagu Inka omega õli, Cahay õli ja Himaalaja kirsiõli toidavad kuiva ja nõudliku nahka, tehes selle mõnusalt pehmeks ja taastades ühtlase läike. 

NB! Tegemist on uue tootega, kuid ta on juba kõrgelt nomineeritud prestiižikal French Beauty Award 2017 auhinnagaalal.
Gaalal toimus toodete hindamine täiesti neutraalsel raamistikus, kus toodete katsetamine, kaubamärk, nimetus ja päritoluriik on kuni võitjate väljakuulutamiseni anonüümne ja žüriile teadmata. Kõige tähtsam oli toote kvaliteet ja tunne, mis tekib toodet kasutades. Ja meie näoõli tekitas esikoha väärilise tunde, proovige Teie ka seda tunnet!


Toode osta siit: 3 IN 1 FACIAL OIL

UUS TOODE! ANNEMARIE BÖRLINDI 2-FAASILINE HÜALORONI KOKTEIL DEHÜDREERITUD EHK PINNAKUIVALE NAHALE.
Meie nahk on igapäevaselt nii välimise, kui ka sisemise stressi all. Meie igapäevase nahahoolduse rituaal tugevdab, kaitseb ja taastab meie nahka, kuid aegajalt vajab meie nahk "ekstra" hooldust või täiendavat toetust nahahooldusvahendite poolt.
Meie innovatiivne 2-faasiline kokteil pakub meie nahale täiendavat hoolitsust ning aitab nahal end  paremini tunda. See on emulgaatorivaba toode, mis on vees ja õlis lahustuvate toimeainetega ning sulandub nahaga ideaalselt, andes nahale pehme ja sileda tunde.
Sobib ideaalselt dehüdreerunud nahale. Dehüdreeritud nahk ei ole nahatüüp. See on naha seisund, mis võib esineda kõigil nahatüüpidel. Tunnuseks on kuivus, eriti pärast pesemist ning allergia tunnused (punetus, laigud, kipitus, nahk on hell).


Toode osta siit:
2-PHASEN HYALURON-SHAKE