AB LL Regeneration Trial Pack for skin in need of regeneration

ELUSTAV HOOLDUS 30+ NAHALE

30ndates eluaastates hakkavad bioloogilised tegurid kui ka stress ja unepuudus, mõjutama naha uuenemisprotsessi. Ilmuvad esimesed silmnähtavad vananemismärgid ning nahk on tuhmim ja vähem vastupidav. Nahk vajab efektiivset hooldust, mis taastaks naha elujõu ja elastsuse.

LL REGENERATION sari sisaldab innovaatilist LL Biokompleksi. Väärtuslike looduslike ainete kombinatsioon soodustab naha taastumist ja on tõestatud, et see stimuleerib rakkude uuenemist. Nähtavalt pringima ja taaselustatud naha jaoks.

24,95

10+

10+

Selle Toote Ostuga Saate 125 Boonuspunkti!
TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Gentle Cleansing Milk 50 ml - Õrn puhastuspiim Puhastav. Elustav. Õrn. Eemaldab õrnalt meigi ja mustuse näolt, kaelalt ja dekolteelt.  LL Biokompleks stimuleerib naharakkude uuenemist ja toetab nahka, et saavutada taas pingul ja elujõuline nahk.  Naistepunal on ka poore ahendav toime.   Revitalizing Blossom Dew Gel 15 ml - Taaselustav geeltoonik Tugevdav. Taastav. Elustav. Tagab intensiivse niisutuse. LL Biokompleks stimuleerib naharakkude uuenemist ja toetab nahka, et saavutada taas pingul ja elujõuline nahk.  Siilkübara ekstrakt uuendab nahka. Valmistab naha ette järgmisteks nahahoolduse sammudeks.   Revitalizing Day Cream 15 ml - Elustav päevakreem Kaitsev. Taastav. Elustav. Sheavõi tugevdab naha kaitsebarjääri. LL Biokompleks stimuleerib naharakkude uuenemist ja toetab nahka, et saavutada taas pingul ja elujõuline nahk. Vegetaarne.   Revitalizing Night Cream 15 ml - Elustav öökreem Toitev. Taastav. Elustav. Orgaaniline seesamiõli aitab ennetada niiskusekadumist nahas. LL Biokompleks stimuleerib naharakkude uuenemist ja toetab nahka, et saavutada taas pingul ja elujõuline nahk. Vegetaarne.     LIMITED EDITION!