AB NatuCollagen BOOST Plumping Eye Serum

KOLLAGEENIGA SEERUM SILMADELE PEHMEMA JA ELASTSEMA NAHA SAAVUTAMISEKS
Pinguldav. Värskendav. Turseid vähendav.

Looduslikult rikkalik hooldustoode vegan kollageeni ja marula õliga on erakordselt toitev ja niisutav. Valgest lupiinist valmistatud booster naha enda kollageeni tootmise toetamiseks, kortsude silumiseks ja naha elujõulisuse tõstmiseks.

See rikkalik hooldustoode looduslikult saadud vegan kollageeniga lisab ja säilitab niiskust. Valgest lupiinist valmistatud booster toetab naha enda kollageeni tootmist ja silub peened kortsud. Muudab silmad nooruslikuks, ja säravaks. Pärsia siidipuu silub kortse ja pinguldab õrnalt silmaümbruse piirkonda.

41,95

10+

10+

Selle Toote Ostuga Saate 210 Boonuspunkti!
TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Kirjeldus
Koostisosad
Kasutamine
Liini tuvustus
Kogus: 15 ml
Kood: 821
Looduslikult rikkalik hooldustoode vegan kollageeni ja marula õliga on erakordselt toitev ja niisutav. Valgest lupiinist valmistatud booster naha enda kollageeni tootmise toetamiseks, kortsude silumiseks ja naha elujõulisuse tõstmiseks. See rikkalik hooldustoode looduslikult saadud vegan kollageeniga lisab ja säilitab niiskust. Valgest lupiinist valmistatud booster toetab naha enda kollageeni tootmist ja silub peened kortsud. Muudab silmad nooruslikuks, ja säravaks. Pärsia siidipuu silub kortse ja pinguldab õrnalt silmaümbruse piirkonda.
Kandke õrnalt silmakontuurile ning patsutage sõrmi kasutades. Kasutage hommikuti ja õhtuti.

ANNEMARIE BÖRLIND
COMBINATION SKIN

TASAKAALUSTAV HOOLDUS KOMBINEERITUD NAHALE

Kombineeritud nahk vajab hooldust, mis taastaks naha loomuliku tasakaalu. COMBINATION SKIN sari reguleerib naha rasueritust ja niiskusesisaldust alates 20.ndast eluaastast. Normaalsed ja kuivad nahapiirkonnad saavad vajaliku niisutuse ja T-tsoon (otsmik, nina ja lõug) matistatud.

Toodete uuenduslik tekstuur on sarnane nahale, et pakkuda nahale kiiret niisutust ja kaitset jätmata rasust läiget.  Looduslikud koostisosad nagu roheline tee ja vetikaekstrakt kaitsevad nahka enneaegse vananemise eest ja parandavad naha väljanägemist. Nahk jääb klaar ja matt.

Ei sisalda geneetiliselt moondatud taimi

Tõestatud efektiivsus ja nahaga sobivus

Ei sisalda parabeene ega silikoone

Ei sisalda mineraalõli derivaate