Face-Firming Gel

Kood: 633 Tooteliin:

NAHKA PINGULDAV SEERUM
Pinguldav. Poore ahendav.  Nahka viimistlev.

Laienenud kapillaaridega ja ülemääraselt punetavale, suurepoorilisele ja lõtvunud nahale. Efektiivne seerum muudab naha nähtavalt siledamaks ja pringimaks. Tänu maapähkli ja põldosi ekstraktide ja valgest lehikseenest saadud looduslike koostisosade kompleksile parandab geel naha struktuuri.
Ahvileivapuu lehe ekstrakt omab kudesid kokkutõmbavat toimet,  piimhape stabiliseerib naha niiskustasakaalu ja niisutab, vereurmarohi hajutab õrnalt vereummistusi ja vähendab kapillaaride laienemist (couperosa), samuti takistab efektiivselt laienenud kapillaaride taastekkimist. Geel imendub koheselt, andes nahale meeldivalt värske tunde.

35,95

10+

10+

Selle Toote Ostuga Saate 180 Boonuspunkti!
TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Kirjeldus
Koostisosad
Kasutamine
Liini tuvustus
Kogus: 50 ml
Kood: 633
 
Laienenud kapillaaridega ja ülemääraselt punetavale, suurepoorilisele ja lõtvunud nahale. Efektiivne seerum muudab naha nähtavalt siledamaks ja pringimaks. Tänu maapähkli ja põldosi ekstraktide ja valgest lehikseenest saadud looduslike koostisosade kompleksile parandab geel naha struktuuri. Ahvileivapuu lehe ekstrakt omab kudesid kokkutõmbavat toimet,  piimhape stabiliseerib naha niiskustasakaalu ja niisutab, vereurmarohi hajutab õrnalt vereummistusi ja vähendab kapillaaride laienemist (couperosa), samuti takistab efektiivselt laienenud kapillaaride taastekkimist. Geel imendub koheselt, andes nahale meeldivalt värske tunde.
AQUA [WATER], ALCOHOL, GLYCERIN, XANTHAN GUM, BETAINE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, ADANSONIA DIGITATA LEAF EXTRACT, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, BABASSU OIL POLYGLYCERYL-4 ESTERS, AROMA [FRAGRANCE], RANUNCULUS FICARIA EXTRACT, ADANSONIA DIGITATA FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT [ROSEMARY], EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, HEXYL CINNAMAL, FOMES OFFICINALIS EXTRACT [MUSHROOM], CITRIC ACID, LINALOOL, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF EXTRACT, LIMONENE, CITRONELLOL
Kanda hommikuti ja õhtuti eelnevalt puhastatud nahale. Jätka tavapärase hooldusega.

ANNEMARIE BÖRLIND
COMBINATION SKIN

TASAKAALUSTAV HOOLDUS KOMBINEERITUD NAHALE

Kombineeritud nahk vajab hooldust, mis taastaks naha loomuliku tasakaalu. COMBINATION SKIN sari reguleerib naha rasueritust ja niiskusesisaldust alates 20.ndast eluaastast. Normaalsed ja kuivad nahapiirkonnad saavad vajaliku niisutuse ja T-tsoon (otsmik, nina ja lõug) matistatud.

Toodete uuenduslik tekstuur on sarnane nahale, et pakkuda nahale kiiret niisutust ja kaitset jätmata rasust läiget.  Looduslikud koostisosad nagu roheline tee ja vetikaekstrakt kaitsevad nahka enneaegse vananemise eest ja parandavad naha väljanägemist. Nahk jääb klaar ja matt.

Ei sisalda geneetiliselt moondatud taimi

Tõestatud efektiivsus ja nahaga sobivus

Ei sisalda parabeene ega silikoone

Ei sisalda mineraalõli derivaate