ORENNA - FÄRBEBURSTCHEN (Ripsmeharjad)

Kood: 719OR Tooteliin:

ORENNA nahakaitsekreem

Juba 62 aastat kogemusi annab Orenna ripsme- ja kulmuvärvidele 3-4 nädala pikkuse intensiivse värvi ja püsivuse – kõige paremad püsivuse ja katvuse tulemused professionaalsel turul.

Orenna eeliseks on maksimaalne tulemus lühikese aja jooksul – kulmudele piisava sügavuse saab juba mõne minutiga. Suurepäraselt püsiv Orenna kulmuvärvi õrn koostis ei põhjusta allergiat ja on toodetud kooskõlas Euroopa Liidus vastavatele nõuetele. Toodetud Saksamaal.

PROFITOODE!
Kasutamiseks ainult iluteenindajatele, kes on saanud vastava väljaõppe!

6,00

Laost otsas

Laost otsas

TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Kirjeldus
Kasutamine
Kogus: 5 tk
Kood: 719OR
   
Orenna eeliseks on maksimaalne tulemus lühikese aja jooksul – kulmudele piisava sügavuse saab juba mõne minutiga. Orenna ülipüsiva hüpoallergeense värvi saladus peitub täiusliku värvide harmoonia pakkumises kulmudele ja ripsmetele. Vastava peroksiidgeeliga segatuna saate luua imelisi värve. Ripsmed ja kulmud saavad mitte ainult täiesti sügava värvi, vaid ka säravad kaunilt ja muutuvad sametiselt pehmeks! Orenna ripsmete ja kulmuvärvi suure kattevõime tõttu katab kulmuvärv ka hallid karvad. See on väga vastupidav, pärast kulmude värvimist säilitab see värvi kuni 3-4 nädalat! 1 värvituub on 20 grammi, mis on piisav enam kui 30 ripsmete või kulmude püsivaks värvimiseks. Selle jaoks toodetud peroksiidgeel, mis tuleks segada 1-1 värvainega. Maksimaalse efekti saavutab see 8-10 minutiga, nii et te ei pea ootama 15-20 minutit. Suurepäraselt püsiv Orenna kulmuvärvi õrn koostis ei põhjusta allergiat ja on toodetud kooskõlas Euroopa Liidus vastavatele nõuetele. Toodetud Saksamaal.
PROFITOODE! Profitoode on kasutamiseks ainult iluteenindajatele, kes on saanud vastava väljaõppe!