Rose Nature Blue Light Protection Spray

Kood: 9053 Categories ,

SINISE VALGUSE KAITSESPREI
Pehmendav. Puhastav. Toitev.

Kergelt jahutav sprei tagab, et nahal oleks peale näopuhastusvahendi kasutamist värske sära. Samuti on võimalik toodet kasutada ka kogu päeva vältel värskuse säilitamiseks.

Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju, kaitseb naha nähtavate stressireaktsioonide eest ja toetab rakkude detoksikatsiooni. Rahustav oliiviõli toimib loodusliku antioksüdandina.

Toode on VEGAN

41,95

10+

10+

Selle Toote Ostuga Saate 210 Boonuspunkti!
TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Kirjeldus
Koostisosad
Kasutamine
Liini tuvustus
Kogus: 100 ml
Kood: 9053
Kergelt jahutav sprei tagab, et nahal oleks peale näopuhastusvahendi kasutamist värske sära. Samuti on võimalik toodet kasutada ka kogu päeva vältel värskuse säilitamiseks. Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju, kaitseb naha nähtavate stressireaktsioonide eest ja toetab rakkude detoksikatsiooni. Rahustav oliiviõli toimib loodusliku antioksüdandina. Toode on VEGAN
Raputa hoolikalt enne kasutamist. Hoia umbes 20 cm kaugusel ja pihusta oma näole ja dekolteele.

ANNEMARIE BÖRLIND
COMBINATION SKIN

TASAKAALUSTAV HOOLDUS KOMBINEERITUD NAHALE

Kombineeritud nahk vajab hooldust, mis taastaks naha loomuliku tasakaalu. COMBINATION SKIN sari reguleerib naha rasueritust ja niiskusesisaldust alates 20.ndast eluaastast. Normaalsed ja kuivad nahapiirkonnad saavad vajaliku niisutuse ja T-tsoon (otsmik, nina ja lõug) matistatud.

Toodete uuenduslik tekstuur on sarnane nahale, et pakkuda nahale kiiret niisutust ja kaitset jätmata rasust läiget.  Looduslikud koostisosad nagu roheline tee ja vetikaekstrakt kaitsevad nahka enneaegse vananemise eest ja parandavad naha väljanägemist. Nahk jääb klaar ja matt.

Ei sisalda geneetiliselt moondatud taimi

Tõestatud efektiivsus ja nahaga sobivus

Ei sisalda parabeene ega silikoone

Ei sisalda mineraalõli derivaate