Rose Nature Cooling SPA Eye Cream-Gel

Kood: 9114 Categories ,

LUKSUSLIK SILMA KREEM-GEEL
Vananemisvastane. Paistetust alandav. Värskendav.

Luksuslik silma kreem-geel pinguldab kortsukesi ja jätab silmaümbruse nähtavalt elujõulisemaks. Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju. Koostises olev must pässik muudab naha silmnähtavalt värskemaks juba peale esimest kasutuskorda.

Toode on VEGAN.

51,95

10+

10+

Selle Toote Ostuga Saate 260 Boonuspunkti!
TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Kirjeldus
Koostisosad
Kasutamine
Liini tuvustus
Kogus: 15 ml
Kood: 9114
Luksuslik silma kreem-geel pinguldab kortsukesi ja jätab silmaümbruse nähtavalt elujõulisemaks. Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju. Koostises olev must pässik muudab naha silmnähtavalt värskemaks juba peale esimest kasutuskorda. Toode on VEGAN.
Kanda õrnalt masseerides puhastatud silma silmakontuuri piirkonnale hommikul ja õhtul.

ANNEMARIE BÖRLIND
COMBINATION SKIN

TASAKAALUSTAV HOOLDUS KOMBINEERITUD NAHALE

Kombineeritud nahk vajab hooldust, mis taastaks naha loomuliku tasakaalu. COMBINATION SKIN sari reguleerib naha rasueritust ja niiskusesisaldust alates 20.ndast eluaastast. Normaalsed ja kuivad nahapiirkonnad saavad vajaliku niisutuse ja T-tsoon (otsmik, nina ja lõug) matistatud.

Toodete uuenduslik tekstuur on sarnane nahale, et pakkuda nahale kiiret niisutust ja kaitset jätmata rasust läiget.  Looduslikud koostisosad nagu roheline tee ja vetikaekstrakt kaitsevad nahka enneaegse vananemise eest ja parandavad naha väljanägemist. Nahk jääb klaar ja matt.

Ei sisalda geneetiliselt moondatud taimi

Tõestatud efektiivsus ja nahaga sobivus

Ei sisalda parabeene ega silikoone

Ei sisalda mineraalõli derivaate