Rose Nature Oil-to-Milk Cleanser

Kood: 9046 Categories ,

ÜLITÕHUS ÕLI-GEELI NÄOPUHASTUSTOODE
Pehmendav. Puhastav. Toitev.

Ülitõhus õli-geeli tekstuur eemaldab õrnalt ja põhjalikult nahale kogunenud saaste ja meigi.

Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju, kaitseb naha nähtavate stressireaktsioonide eest ja toetab rakkude detoksikatsiooni. Luksuslik makadaamiaõli jätab naha sametiselt pehmeks.

Toode on vegan.

31,95

10+

10+

Selle Toote Ostuga Saate 160 Boonuspunkti!
TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Kirjeldus
Koostisosad
Kasutamine
Liini tuvustus
Kogus: 125 ml
Kood: 9046
Ülitõhus õli-geeli tekstuur eemaldab õrnalt ja põhjalikult nahale kogunenud saaste ja meigi. Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju, kaitseb naha nähtavate stressireaktsioonide eest ja toetab rakkude detoksikatsiooni. Luksuslik makadaamiaõli jätab naha sametiselt pehmeks. Toode on vegan.
Kasuta hommikuti ja õhtuti. Masseerige kuivale nahale ringjate liigutustega, et eemaldada meik või kandke niiskele nahale piimjaseks puhastamiseks. Loputage hoolikalt.

ANNEMARIE BÖRLIND
COMBINATION SKIN

TASAKAALUSTAV HOOLDUS KOMBINEERITUD NAHALE

Kombineeritud nahk vajab hooldust, mis taastaks naha loomuliku tasakaalu. COMBINATION SKIN sari reguleerib naha rasueritust ja niiskusesisaldust alates 20.ndast eluaastast. Normaalsed ja kuivad nahapiirkonnad saavad vajaliku niisutuse ja T-tsoon (otsmik, nina ja lõug) matistatud.

Toodete uuenduslik tekstuur on sarnane nahale, et pakkuda nahale kiiret niisutust ja kaitset jätmata rasust läiget.  Looduslikud koostisosad nagu roheline tee ja vetikaekstrakt kaitsevad nahka enneaegse vananemise eest ja parandavad naha väljanägemist. Nahk jääb klaar ja matt.

Ei sisalda geneetiliselt moondatud taimi

Tõestatud efektiivsus ja nahaga sobivus

Ei sisalda parabeene ega silikoone

Ei sisalda mineraalõli derivaate