Rose Nature Night Repair Drops

Kood: 9091 Categories ,

ÖISED TAASTAVAD TILGAD
Vananemeisvastane. Rahustav. Pinguldav.

Taastavad tilgad aitavad säilitada naha normaalset melatoniini taset. Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju, kaitseb naha nähtavate stressireaktsioonide eest ja toetab rakkude detoksikatsiooni.

Toode on VEGAN

61,95

10+

10+

Selle Toote Ostuga Saate 310 Boonuspunkti!
TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Kirjeldus
Koostisosad
Kasutamine
Liini tuvustus
Kogus: 30 ml
Kood: 9091
Taastavad tilgad aitavad säilitada naha normaalset melatoniini taset. Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju, kaitseb naha nähtavate stressireaktsioonide eest ja toetab rakkude detoksikatsiooni. Toode on VEGAN
Kasuta toodet õhtuti peale näo ja dekoltee puhastamist. Vajadusel kasuta ka hommikuti. Et saavutada ekstra tulemust, kasuta Rose Nature Supreme Glow Cream-Geliga koos.

ANNEMARIE BÖRLIND
COMBINATION SKIN

TASAKAALUSTAV HOOLDUS KOMBINEERITUD NAHALE

Kombineeritud nahk vajab hooldust, mis taastaks naha loomuliku tasakaalu. COMBINATION SKIN sari reguleerib naha rasueritust ja niiskusesisaldust alates 20.ndast eluaastast. Normaalsed ja kuivad nahapiirkonnad saavad vajaliku niisutuse ja T-tsoon (otsmik, nina ja lõug) matistatud.

Toodete uuenduslik tekstuur on sarnane nahale, et pakkuda nahale kiiret niisutust ja kaitset jätmata rasust läiget.  Looduslikud koostisosad nagu roheline tee ja vetikaekstrakt kaitsevad nahka enneaegse vananemise eest ja parandavad naha väljanägemist. Nahk jääb klaar ja matt.

Ei sisalda geneetiliselt moondatud taimi

Tõestatud efektiivsus ja nahaga sobivus

Ei sisalda parabeene ega silikoone

Ei sisalda mineraalõli derivaate