Rose Nature Supreme Glow Cream-Gel

Kood: 9077 Categories ,

LUMINESTSENTSIGA KREEM-GEEL
Vananemisvastane. Sära andev. Niisutav.

Luminestsentsiga kreem-geel aitab saavutada säravama ja värskema väljanägemise. Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju, kaitseb naha nähtavate stressireaktsioonide eest ja toetab rakkude detoksikatsiooni. Samuti võitleb süsteemselt ekraanivalgusest ja stressist põhjustatud enneaegsete vananemistunnuste vastu.

Toode on VEGAN.

71,95

Ainult 2 laos

Ainult 2 laos

Selle Toote Ostuga Saate 360 Boonuspunkti!
TOOTE INFORMATSIOON
Lisainfo
Kirjeldus
Koostisosad
Kasutamine
Liini tuvustus
Kogus: 50 ml
Kood: 9077
Luminestsentsiga kreem-geel aitab saavutada säravama ja värskema väljanägemise. Eksklusiivne PR³ roosikompleks vähendab sinise valguse kahjulikku mõju, kaitseb naha nähtavate stressireaktsioonide eest ja toetab rakkude detoksikatsiooni. Samuti võitleb süsteemselt ekraanivalgusest ja stressist põhjustatud enneaegsete vananemistunnuste vastu. Toode on VEGAN.
Kanna nahale hommikuti ja õhtuti pärast näo-, kaela- ja rinnaesise naha puhastamist ja värskendamist. Masseeri õrnalt ja ühtlaselt.

ANNEMARIE BÖRLIND
COMBINATION SKIN

TASAKAALUSTAV HOOLDUS KOMBINEERITUD NAHALE

Kombineeritud nahk vajab hooldust, mis taastaks naha loomuliku tasakaalu. COMBINATION SKIN sari reguleerib naha rasueritust ja niiskusesisaldust alates 20.ndast eluaastast. Normaalsed ja kuivad nahapiirkonnad saavad vajaliku niisutuse ja T-tsoon (otsmik, nina ja lõug) matistatud.

Toodete uuenduslik tekstuur on sarnane nahale, et pakkuda nahale kiiret niisutust ja kaitset jätmata rasust läiget.  Looduslikud koostisosad nagu roheline tee ja vetikaekstrakt kaitsevad nahka enneaegse vananemise eest ja parandavad naha väljanägemist. Nahk jääb klaar ja matt.

Ei sisalda geneetiliselt moondatud taimi

Tõestatud efektiivsus ja nahaga sobivus

Ei sisalda parabeene ega silikoone

Ei sisalda mineraalõli derivaate