Scroll Top
TULE NAUTIMA MÕNUSAID ILUTEENUSEID!
ILUKABINET
ERIDIIL
ILUKABINET
ERIPAKKUMISED
Jälgi meie Facebooki!
ILUKABINET
MEIE TEENUSED
Clear Filters
Näohoolitsused
Näohoolitsused
Kehahoolitsused
Kehahoolitsused
Käte ja Jalgade hoolitsused
Käte ja Jalgade hoolitsused
Ripsmed ja Kulmud
Ripsmed ja Kulmud
Depilatsioon
Depilatsioon
Jumestus
Jumestus
Meestele
Meestele
Lapsed ja noorukid
Lapsed ja noorukid
Meie Staaripaketid
Meie Staaripaketid
Nõutuimad teenused
Ilukabinet
50€
vaid
sügavpuhastav näohooldus
annemarie börlind
Sügavpuhastav
Värskendav
Lisana kätemassaaž
28€
kokku
KUUM
PAKETT KOLM ÜHES
pakett
Ripsmete värvimine
Kulmude värvimine
Kulmude korrigeerimine
35€
vaid
brasiilia bikini (korduv)
depilatsioon
Lycon vahadega
Hügieeniline ja ilus
Bikiini disain

Igaüks ju tunnetab ilu erinevalt ja universaalselt ilusat asja ei olegi olemas. Põhimõtteliselt on selline väide õige, kuid unustada ei tohi teisi mängureegleid.

ANNEMARIE BÖRLIND - looduse jõud, mille tagavad teaduslikult tõestatud effektiivsus ja puhaste loodulike tooraine jõud, läbi teaduse ja loodussõbralikkuse!

Ka meie Biotrendi ilumaailmas otsime nii sisemist, kui ka välimist ilu ja püüame seda jagada ka kõigi meie klientidega. Oleme uhked, et meil on Teile pakkuda parimat looduskosmeetikat Annemarie Börlindi näol. Need jumalikud näohoolitsused ja võrratud tooted on nauditavad ja tõhusad. Ilusaks ja säravaks saavad nii ripsmed, kui ka küüned, sest kes ütleks ära mõnusast maniküürist või pediküürist. Ka meigile oleme oma südames leidnud kindla koha ning seda pakuvad nii meie tublid kosmeetikud ning ka Annemarie Börlindi meigi esindaja Loore Härmat.

MEIE ILUVÕLURID

Ootan Sinuga kohtumist meie hubases kesklinna ilukabinetis!

Olen Haapsalust pärit väikelinna tüdruk, kelle elu on toonud pealinna.

Jumaldan ilumaailma, mis annab mulle võimaluse end järjepidevalt harida, et ajaga kaasas käia ning palju inimestega suhelda. See on minu võimalus tuua rõõmu klientide igapäevaellu ja panna nad kasvõi hetkeks unustama oma mured. Ilusalongis olemise aeg, see on ju Sinu iseendaga olemise aeg, kvaliteet aeg!

Nii tore on mõelda, et minu „ilupessa“ põgenetakse, et peale pikka ja pingelist tööpäeva veidigi mõnuleda või oma salajasi ilurituaale teostada…  See tunne peale hoolitsust toob tihti imelise sära ja rahulolu inimeste silmadesse!

Kosmeetiku maailma avastasin enda jaoks aastal 1998  ning diplomi omandasin 2000.a. Olen läbinud palju erinevaid toote/brändi koolitusi ning tegutsen ka ise Annemarie Börlindi koolitajana.

Vabal ajal armastan teha käsitööd ja lugeda ning kui vaja argielust end välja lülitada, aitab pingeid maandada reisimine ja enese liigutamine; olgu selleks siis jõusaalis treenimine, joogamatil hingamine või hoopiski tantsusaalis tantsimine.

Päikesekiired minu igas päevas on mu imearmsad tütred ja abikaasa.
Ilu, positiivsed inimesed ja pere on minu suurimad kiindumused.

Armastan oma tööd ja teen seda hingega!

PÜSIMEIGI TEENUSED BIOTREND ILUKABINETIS!
Minu nimi on Liis. Ilumaailm on olnud minu kutsumuseks ligemale 20 aastat! Olen selle aja jooksul töötanud erinevates Haapsalu salongides, kuid ühel hetkel mõistsin, et soovin teha oma asja ning alates 2015 aastast olen tegutsenud ettevõtjana ilumaailmas.
 
Lisaks Haapsalule, osutan ka iluteenuseid Tallinnas Biotrendi Ilukabinetis. Kuna Ilumaailm on pidevas muutuste keerises siis tuleb olla pidevalt kursis arengutega ning läbides omaala spetsialiste koolitusi. Püsimeigist on saanud minu kutsumus ja selles vallas on täiendkoolitus alati must be. Seisakuid ei saa lubada. Lisaks tehnikale on A ja O ka vahendid ja kaasnev hügeen väga olulised.
 
Ka kaunid küüned mu kirg ja minu iluteenuste alguse teenus. Erimustrid ja tehnikad, mida kliendid soovivad, vajavad pidevalt enesetäiustamist.
 
Lisaks meeldib mulle joonistada ja neid teadmisi olen rakendanud viimasel ajal mini-tätoveeringute tegemistel.
Kliendiga koostöös, leiame temale parima joonise, millest saab kaunis kunstiteos olgu selleks küüned, püsimeik või kena tätoveering.
 
KOHTUMISENI BIOTRENDI ILUKABINETIS
ILUKABINET
TEE BRONEERING SIIN:
ONLINE BRONEERIMINE

Kasuta lihtsat võimalust broneeringu tegemiseks internetis. Vali teenus, aeg ja teenindaja ning ongi valmis.

HELISTA MEIE TELEFONILE

Kui Sul on küsimus või soovid telefoni teel broneeringut teha siis on meie telefoniliinid selleks avatud.

SAADA MEILE ELEKTRONKIRI

Saada meile e-kiri aadressile biotrend@biotrend.ee ning me vastame sellele esimesel võimalusel.

[woocommerce_my_account]