Scroll Top
Ole kursis ja käi ajaga kaasas
BLOGI
CNC DIAMOND MIKRODERMABRASIOON 3
14 aug.: UUS TEENUS – CNC DIAMOND MIKRODERMABRASIOON EHK TEEMANT MIKROLIHVIMINE!

Diamond mikrodermabrasion ehk naha mikrolihvimine looduslike teemantidega on kosmeetiliste iluhoolduste kaasaegne tehnoloogia, mis on täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur. Hoolduse käigus toimub naha koorimine, uute naharakkude tegevuse stimuleerimine ning kollageeni ja elastiini tekke stimuleerimine. Tulemusena kiireneb uute, tervete marrasknaha rakkude kasv ja nahk muutub märgatavalt pehmeks ja saab uue ning särava väljanägemise.

natucollagen blogi
26 märts: Kollageen- naha suur sõber!

Sõna kollageeni pärineb kreeka keelsest sõnast „kolla”, mis tähendab “liimi” ning järelliide „gen” tähistab “tootmist”. Kollageen ongi nagu liim, mis hoiab koos meie keha kõige olulisemaid struktuure ning muudab seeläbi naha elastsemaks, säravamaks ja jume ühtlasemaks.

sun03
15 märts: Kuidas leida sobiv päikesekaitsekreem?

Päikesekaitsekreemide valik on väga lai ning sageli läheb valiku tegemisel silme eest kirjuks. Päikesekaitsevahendeid on ka nahatüübi järgi, kuid vähesed jälgivad seda. Üldiselt soetatakse kreemi pigem sisu järgi, et ei oleks sees lisaaineid ja annaks nahale maksimaalset kaitset.

Koorija 1
01 märts: Milline näokoorija valida?

Koorijad on tõeliselt kõikvõimsad. Need muudavad naha mitte ainult katsudes pehmeks, vaid ühtlustavad nahka ja neil on isegi vananemisvastane toime. Kas tead, et koorimine sobib kõikdele nahatüübidele ja kuidas seda teha?

ANNEMARIE BÖRLIND - MEN_Office_7071
15 veebr.: UUS meestesari on KOHAL!

Isegi kui meeste nahk näib olevat vastupidavam ja vähem nõudlik, vajab see tugevdamist ja hooldust. Päike, keskkond ja ka habemehooldus ärritavad nahka ning võivad põhjustada kahvatu jume ja enneaegset vananemist.

Mother and daughter caring for skin
01 veebr.: Mis juhtub nahaga vananedes?

Nahk pole mitte ainult hingepeegel, vaid ütleb palju ka meie elutingimuste kohta. Nahk muutub vananedes, see pole enam ammu saladus, kuid nahka saab valmistada ette loomulikuks vananemisprotsessiks ning ennetada enneaegset vananemist.

Käed 1
25 jaan.: Kuidas hoolitseda talvel oma käte eest?

Kargest õuest sooja tuppa minek soojale tähendab meie nahale rasket tööd. Pingetunne ja nahasügelus pole seetõttu talvel haruldased. Samal ajal kui mähime oma keha talvel soojade riiete sisse, puutub meie nahk otseselt kokku külma temperatuuriga.

Iluteemant 1
07 dets.: Iluteemant 2020

Ajakiri Iluguru jagab igal aastal välja Iluteemanteid parimatele toodetele! Sel aastal võidutsesid eelkõige tooted, mis aitavad esile tuua loomuliku ilu, et oleks võimalus särada nii fotokaamera ees või hoopis koosolekul veebis.

beauty_salon_bp2
01 dets.: Miks valida looduskosmeetika?

Kargest õuest sooja tuppa minek soojale tähendab meie nahale rasket tööd. Pingetunne ja nahasügelus pole seetõttu talvel haruldased. Samal ajal kui mähime oma keha talvel soojade riiete sisse, puutub meie nahk otseselt kokku külma temperatuuriga.

OLE KURSIS KÕIGE VÄRSKEMA INFOGA
LIITU MEIE UUDISKIRJAGA!
[woocommerce_my_account]