Scroll Top
SIIN ME OLEME!
MEIST
BIOTREND OÜ
Ilumaailma maaletooja alates aastast 2005!
PÕHITEGEVUS

Firma põhitegevuseks on professionaalsete nahahooldusvahendite ja salongisisustuse maaletoomine. Oma kaubamärkide valikul oleme lähtunud naturaalsusest, keskkonna- ning nahasõbralikkusest.

BRÄNDID

Meie tuntuimaks kaubamärgiks on ANNEMARIE BÖRLIND – ökoloogiline ja kõrgelt sertifitseeritud kaubamärk Saksamaalt.Lisaks Saksamaalt pärit ravikosmeetikana tuntud sari DADOSENS.

SINU ILUMAAILMA MAALETOOJA
KVALITEETSED TOOTED
Me hoolitseme selle eest, et meie pakutavad tooted oleksid alati parimad ja kvaliteetseimad Sinu jaoks

PROFESSIONAALNE MEESKOND
Oma ala asjatundjad aitavad Teid alati, kui seda vajate või on tekkinud mõni küsimus. Oleme vaid kõne kaugusel.

PIKAAEGNE KOGEMUS
Biotrend OÜ on rohkem kui 16 aastat tegelenud erinevate brändidega ning nende maaletoomisega.

Kaire
Kosmeetik / Koolitaja

Alates 1998. aastast olen tegutsenud kosmeetikuna ning sellest 15 aastat koos Annemarie Börlindi brändiga.  Ma jumaldan seda brändi!

Liisa
Kosmeetik / Koolitaja

Looduskosmeetika on olnud osaks minu elu juba pikki aastaid ning Biotrend ja Annemarie Börlind on leidnud koha minu südames. Täna ksutan neid tooted igapäevaselt omal kodus, kui ka tööd tehes ning ei kujutaks ette maailma ilma nendeta.

Loore Härmat
Jumestaja / Koolitaja

Olen kasutanud Annemarie Börlindi tooteid juba üle 10. aasta ja teinud meiki looduskosmeetikaga. Loodus ja selle ilu on võrratu kombinatsioon ja Börlindil on see kõik olemas. Hoiame enda nahka ja oleme samas olisad!

Triin
Kosmeetik

Mina olen koos olnud Annemarie Börlind sarjaga juba 8 aastat. See on Looduskosmeetika suure algustähega. Minu südame on võitnud see sari, sest on vaba säilitusainetest, emulgaatoritest, kunstlikest värvi-ja lõhnainetest – ainetest, mida meie nahk ei vaja. Tooted on imelise õrna lõhna ja tekstuuriga. Kliendid kiidavad ja armastavad seda suurepärast näohooldusarja.

Diana
Salongiomanik / Kosmeetik

Soovides pakkuda oma klientidele kõige kvaliteetsemaid ja parimaid tooteid leidsin teid!😊 Väga meeldiv, usaldusväärne ja ülimalt vastutulelik, sõbralik ja kiire teenindus!

Marit
Spaajuht

Juba kümmekond aastat tagasi, kui esmakordselt Annemarie Börlind toodetega tutvusin, vaimustusin selle brändi filosoofiast ja tähelepanuväärsest teaduslikust lähenemisest naturaalsete toimeainete mõjudele. Kui varem märkasin, et tekib järjest rohkem teadlikke kliente, kes uurivad toodete koostisosi, siis praeguseks on see oluline juba enamusele, kui mitte kõigile.

Tere tulemast meie ilumaailma – selline on meie kutse Teile head inimesed, kes te peate lugu ja oskate hinnata ilumaailma võlusid ja mõnusid.

Loodan, et me leiame ühise tee, kas siis läbi meie toodete või teenuste. Oleme alati olemas ning püüame Teile olla parimaks partneriks ilumaailmas.

"ILU ON VAATAJA SILMADES" nii ütles Vana-Kreeka filosoof Platon, kelle jaoks ilu tähendas sümmeetriat.

Loodus ja harmoonia on märksõnadeks, mis on meile edasiviivaks jõuks. Just sellepärast on meie brändide valikus enamik just loodusega seotud tooteid.

Annemarie Börlind on hea näide kõrgekvaliteetsest ja efektiivsest looduskosmeetikast, mis on Eestlasi rõõmustanud juba rohkem kui 20 aastat.

EFEKTIIVNE LOODUSKOSMEETIKA
ANNEMARIE BÖRLIND
Annemarie Börlindi brändi jaoks on oluline teha kõike südame ja pühendumisega – olgu selleks toodete arendus, suhtlus klientide ja tarnijatega või meeskonnana ühiselt töötamine.​
Lähtudes uuenduslikest tehnoloogiatest ja loodusvarade vastustundlikust käitlemisest, toodab ANNEMARIE BÖRLIND looduskosmeetikatooted, mille tõhusust ja nahaga ühilduvust on kinnitatud teaduslikult. 

MEIE MEESKOND

KAIRE
BRÄNDI JUHT / KOSMEETIK / KOOLITAJA

Jumaldan ilumaailma, mis annab mulle võimaluse end järjepidevalt harida, et ajaga kaasas käia ning palju inimestega suhelda. Annemarie Börlindi brändi armastan esimesest silmapilgust peale, kui 15. aastat tagasi ta minuni jõudis. On imeline, mida loodus meile anda võib ja Börlind on selle imeliselt välja toonud.  Mulle meeldib mõte, nagu rõhutas tihti seda ka Pr. Annemarie Lindner ise, et me võiksime oma nahale panna vaid seda, mida me hea meelega ka suhu paneksime.

Minu kogemused ilumaailmas:

Võta meiega ühendust:
+372 44 600 50
RENE
TEGEVJUHT

Tere tulemast meie ilumaailma – selline on meie kutse Teile head inimesed, kes te peate lugu ja oskate hinnata ilumaailma võlusid ja mõnusid. Rõõm on näha, et järjest lihtsam on teha valik meie loodusliku toote kasuks ning toodete ostmiseks ei pea enam isegi kodust lahkuma. www.biotrend.ee on üks nendest online poodidest, mis pakub vaid naturaalseid ja orgaanilisi tooteid ning mis näeb just nimelt keha ja ilu kui ühtset ökosüsteemi.

Loodan, et leiate meist endale suurepärase partneri, kellega jagada oma rõõme ja ka muresid. Minu moto on alati olnud, et pole lahendamatuid muresid, kui Sinu ümber on õiged inimesed. 

Meie esindusest leiate omale mõnusa ilukodu, sest siin on kõik vajalik olemas:

Võta meiega ühendust:
+372 44 600 50
MAIBRITT
DIGITAALTURUNDUSE JUHT

Oma elus olen pidanud tegema palju raskeid valikuid, kuid üks kergemaid oli tulla avastama Biotrendi ilumaailma. Loodukosmeetika ja selle lõputud võimalused on mind lummanud ning olen nii õnnelik, et saan seda ka kõigi Teiega jagada. Seda nii meie esinduses, kui ka läbi reklaami ja sotsialmeedia kanalite. 

Jälgi meie tegemisi ka sotsiaalmeedias:

Võta meiega ühendust:
+372 44 600 50
TARMO
Müügi – ja turundusjuht

Juba üle 20 aasta olen olnud müügivaldkonnas ja andnud endast parima, et meie kliendid oleksid õnnelikud ning meie brändid oleksid nähtavad. Turundus erinevates paberkandjates, välireklaamid, bännerid jne on minu pärusmaa. Lisaks haldan müüki üle terve kauni Eestimaa.

Minu poordu kindlasti, kui soovid:

Võta meiega ühendust:
+372 44 600 50
See on Sinu BIOTREND
Meie juurest leiad kõik, mis vaja. Sind ootab esinduskauplus, ilukabinet, koolituskeskus ja online e-pood. Oled alati oodatud külla, meie juba ootame!
ESINDUSKAUPLUS
Esinduskaupluses ootavad Sind nii tava-, kui ka proffitooted, testrid proovimiseks ja oma ala professionaalid abiks valiku tegemisel.
ILUKABINET
Biotrendi kosmeetikud pakuvad Sulle erinevaid teenuseid alates Börlindi näohoolitsustest depilatsioonideni välja.
E-POOD
E- Poest leiad alati parima valiku meie tooteid ja värsket infot pakkumiste kohta. Alates 49 EUR on transport tasuta!
KOOLITUSLKESKUS

Meie koolituskeskuses toimuvad erinevate brändide koolitused. Ka Sinul on võimalik seda koolitusteks või sündmusteks rentida.

[woocommerce_my_account]