Scroll Top
EFEKTIIVNE LOODUSKOSMEETIKA
ANNEMARIE BÖRLIND
ANNEMARIE BÖRLIND seisab tõestatud efektiivsusega puhtast toorainest toodetud looduskosmeetika eest, pidades silmas jätkusuutlikust.
ANNEMARIE BÖRLIND Made in the Black Forest Signet_Internet_2482 (1)
  • TAIMSED EKSTRAKTID SERTIFITSEERITUD TOOTJADELT
  • PUHAS ALLIKAVESI
  • TÕESTATUD EFEKTIIVSUS
  • EI SISALDA LOOMSEID EKSTRAKTE
EFEKTIIVNE LOODUSKOSMEETIKA
ANNEMARIE BÖRLIND

Annemarie Börlindi brändi jaoks on oluline teha kõike südame ja pühendumisega – olgu selleks toodete arendus, suhtlus klientide ja tarnijatega või meeskonnana ühiselt töötamine.​

Annemarie Börlind on  justkui teadusliku looduskosmeetika teerajaja. Lähtudes uuenduslikest tehnoloogiatest ja loodusvarade vastustundlikust käitlemisest, toodab ANNEMARIE BÖRLIND looduskosmeetikatooted, mille tõhusust ja nahaga ühilduvust on kinnitatud teaduslikult. 

Annemarie Börlindi rahvusvaheline uurimisprojekt koostöös Itaalia uuringuinstituudiga Akott, on vaid üks näide paljudest projektidest. Üheskoos uuriti Scwarzwaldi regiooni roosi tüvirakke ning avastati nende peidetud potentsiaal. Peale mitmeid uuringuid on tulemuseks kaks kõrgkvaliteedilist ja väga tõhusat ekstrakti, mida kasutatakse ainult Annemarie Börlindi toodetes. 

Annemarie Börlind tõestas oma innovaatilisust ja tõhusaid looduskosmeetikatooteid juba 1970ndatel aastatel, kui turule toodi vananemisvastane hooldussüsteem LL REGENERATION. Samal ajal töötati välja ka esimene looduskosmeetikatoode, mis sisaldas keramiide, et tekstuur oleks võimalikult sarnane nahaga. Annemarie Börlind oli ka üks esimesi, kes võttis kasutusele botaanilised papüüruse rakud naha kaitsebarjääri tugevdamiseks ja botaanilise hüaluroonhappe niisutamiseks. 

ANNEMARIE BÖRLIND
MEIE EESMÄRGID
01.
KAASAEGNE LOODUSKOSMEETIKA

Puhas allikavesi, taimeekstraktid ja muud looduslikud koostisosad on pakkunud õrna ja taastavat hooldust loodusest juba alates aastast 1959. Koostöö innovaatiliste uuringutega tagab toodete efektiivsuse. Just sellisel viisil on võimalik garanteerida parimad tooted otse loodusest. 

02.
TÕESTATUD EFEKTIIVSUS

Toodete efektiivsus ja sobivus nahaga on regulaarselt tõestatud teaduslikke testide poolt. Rohkem kui nelikümmend sõltumatute instituutide nagu Stiftung Warentest ja Öko-Test testhinnangut on Annemarie Börlindi tooteid hinnanud väga heaks. Mitmed efektiivsed ekstraktid Annemarie Börlindi toodetes on ainulaadsed.

03.
100% VEGETAARNE

Loomade ja looduse hoidmine on Annemarie Börlindi jaoks üks olulisemaid aspekte. Kõik tooted on tootmisest pakendamiseni vegetaarsed. Annemarie Börlindi brändis ei ole kohta loomkatsetel ja loomsete ekstraktide kasutamisel. Lisaks otsitakse pidevalt vegan toodete sortimendi laiendamiseks uusi puhtaid ja taimseid koostisosi. 

04.
JÄTKUSUUTLIKKUS

Annemarie Börlindi looduslikest koostisosadest valmistatud kosmeetika on sertifitseeritud, mis tähendab, et selles pole lisaaineid nagu silikoonid või parabeenid. Annemarie Börlind on sertifitseeritud ka jätkusuutlikkuse tunnusega CSE (Certified Sustainable Economics). CSE märk tähistab vastutustundlikku, ökoloogilist, sotsiaalset ja kvaliteedile orienteeritud ettevõtte juhtimist.

ANNEMARIE BÖRLINDI
AJALUGU
LOODUSKOSMEETIKA AASTAST 1959
1959

1.jaanuaril 1959 lõid Annemarie Lindner, tema abikaasa Walter ja  tema selleaegne äripartner Hermann Börner firma Börlind GmbH koos ANNEMARIE BÖRLIND Looduskosmeetika brändiga. Firma nimi on kokku pandud asutajate perekonnanimedest Börner ja Linder.

1965

Vaid mõned aastad hiljem kandis vilja mõte olla esimene kosmeetikatootja, kes pakub süsteemset hooldust. Börlind sai võimaluse müüa oma tooteid tervisepoodides. Samal ajal sai ka pärnapuu lehest Annemarie Börlindi kaubamärk.

1972

Ettevõtte kasvas nii kiiresti, et senised ruumid jäid väikseks. 1972 pandi nurgakivi tänasele peakontorile Calw’i linnas Saksamaal. 

1974

Peale nelja aastast tootearendust ja mitmeid teste ja teaduslikke tõestuseid oli aeg. 1974 tuli Annemarie Börlind välja esimese süsteemse hooldussarja looduskosmeetika turul – LL REGENERATION. See tähistas ka ettevõtte läbimurret rahvusvahelisel turul. Täpne koostis on siiani üks Börlindi paremini hoitud saladusi.

1985

1985 aasta lõpus läks Annemarie Lindner pensionile ja tema pojast, Michael Lindner’ist, sai ettevõtte tegevjuht. Annemarie nõu küsiti aga veel pikka aega edasi, eriti tootearenduse osas.

1987

Loodi DADO-COSMED GMBH. Tänu on varasemale farmaatsiatööle mõistis Michael Lindner vajadust looduslike koostisosadega dermatoloogiste toodete järgi. Selle tulemusena lõi ta 1987 tütarettevõtte DADO-cosmed GmbH. Täna on Dado Sens dermakosmeetika tooted atoopilise eskeemi, akne, rosaatsea, allergilise ja väga kuiva nahaga inimestele.

2006

Kasvav nõudlus looduskosmeetika järgi ajendas Michael Lindner’it jaemüüki laiendama tervisepoodidest kaugemale. Annemarie Börlind laienes parfüümipoodidesse, apteekidesse, ökopoodidesse ja valitud kaubamajadesse. 

2012

Börlindi jaoks ei ole olulised ainult toodete sertifikaadid, vaid oluline on ka ettevõtte tegevus. Seetõttu otsustas ettevõte taotleda CSE (Certified Sustainable Economics) sertifikaati. See märgis ületab looduskosmeetika sertifitseerimise tavapäraseid kriteeriume, sest need hõlmavad kogu ettevõtte ja selle aluseks oleva sotsiaal-ökoloogilise filosoofia, mitte ainult toodete ülevaatamist ja kontrollimist.

2016

Annemarie Börlindi uurimisrühm tegi koostööd uuringufirmaga Akott Group Itaalias, et uurida Musta Metsa roosi tüvirakke. Tulemuseks oli läbimurre. Koos arendati kaks uut aktiivset koostisosa: lipoekstrakt ja hüdroekstrakt. Neid kasutatakse ekslusiivselt vaid kolmes Annemarie Börlindi tootes. 

2020

Michael Lindner läheb pensionile ning õde ja vend, Alicia ja Nicolas Lindner, on kolmas põlvkond, kes võtab üle ettevõtte juhtimise.

IGALE NAHALE OMA!
MEIE TOOTED

Erinevad nahatüübid ja omadused nõuavad erinevat tüüpi hooldust. Annemarie Börlind on arvestanud iga naha individuaalsete vajadustega töötades välja hooldussarju ja tooteid, jättes välja ohtlikud lisaained ja sünteetilised lõhnained. 

PURIFYING CARE

Rasune ja aknele kalduv nahk vajab hooldust, mis tasakaalustaks ja ühtlustaks jumet. Sari on antibakteriaalne ning orgaaniline raudrohi aitab nahka rahustada ja saavutada klaari ja värske jume.

ENERGYNATURE

Aktiivne eluviis, stress ja vähene uni jätavad nahale oma jälje juba varastes 20ndates. Sari pakub hooldust, mis aitab ennetada ja leevendada väsimusest tingitud märke ja esimesi kortsukesi. Nahk jääb särav.

COMBINATION SKIN

Kombineeritud nahk vajab hooldust, mis tasakaalustaks. Sari reguleerib rasu tootmist ja naha niiskussisaldust. Naha kuivemad piirkonnad saavad vajaliku niisutuse ning t-tsoon (otsmik, nina ja lõug) matistatud.

ROSENTAU

Keskkonnamõjude poolt põhjustatud stress jätab nahale oma jälje põhjustades ka enneaegset vananemist. Sarja kasutades on tulemuseks kaitstud ja niisutatud nahk. 

ZZ SENSITIVE

Kui naha immuunsüsteem on häiritud, võib see nahale põhjustada ärritust ja ebamugavustunnet. Sari tasakaalustab naha kaitsebarjääri ja mikrofloorat. Sobib nii nooremale kui ka küpsemale nahale.

AQUANATURE

Kui naha veesisaldus on vähenenud, muutub nahk karedaks ning tekivad kuivusest põhjustatud kortsud. Sari pakub niisutavat hooldust, et muuta nahk taas pehmeks ja siledaks. 

LL Regeneration

30ndates eluaastates hakkavad bioloogilised tegurid mõjutama naha uuenemisprotsessi. Nahk on tuhmim ja vähem vastupidav ning vajab taastamist  elujõulise ja elastse naha jaoks.

SYSTEM ABSOLUTE

Peale 40ndat eluaastat vajab nahk elastust aidates miniseerida kortse. Nahatoon võib olla ebaühtlane. Vastavalt vajadusele tuleb valida kergema või rikkalikuma tekstuuri vahel.

NATUROYALE

Sari hoolitseb naiste eest, kes on juba palju saavutanud. Sari taastab nahka ja stimuleerib rakkude uuenemist. Juba lühikese aja möödudes on nahk pringim, siledam ja niisutatud.

FOR MEN

Nahahooldussari, mis on välja töötatud pidades silmas just meeste naha vajadusi ja eripärasid. Sari pakub pikaajalist hooldust ja kaitset koos mõnusalt värske, ent meheliku aroomiga. 

BODY CARE

Elustav puhastus, pinguldav hooldus ja meeliülendav värskus. Jojooba, aaloe, tõrvikuliilia või vetikas - neli lõhnakombinatsiooni toetavad iga nahahooldust. 

SEIDE

Seide juuksehooldus hellitab juukseid sellega, mida loodus pakub. Looduslikud aktiivseid kompleksid parandavad juuste struktuuri, annavad siidise läike ja hõlbsustavad kammimist. 

SUN

Taimsete koostisosadega päikesetooted aitavad nahka kaitsta kahjulike UVA- ja UVB-kiirte eest. AFTER SUN tooted aitavad nahka rahustada ning SUNLESS sari hoolitseb jume eest aastaringselt. 

SPECIAL CARE

Spetsiaalne hooldus nahale, et seda hellitada, aga ka leevendada ja ennetada nahaprobleeme. 

BEAUTY MASKS

Viis erinevat näomaski Annemarie Börlindi valikus võimaldavad igal nahatüübil leida endale sobiva, et oma nahka hellitada ja hooldada kodust lahkumata. Salongiväärne hooldus Sinu kodus!

EYE AND LIP CARE

Niisutav ja pehmendav hooldus pidades silmas silmaümbruse piirkonna ja huulte eripärasid. 

PEELINGS

Ensüümkoorija, puuviljahappekoorija või kooriv kreem, et nahka koorides eemaldada surnud naharakud ja aidata kaasa nahahoolduse paremale imendumisele. 

INTENSIVE CARE

Intensiivne hooldus, mida oma nahale turgutamiseks pakkuda, et saavutada taas kaunis nahk. 

TINTED CREAMS

Toonivad kreemid nahale, mis hooldavad nahka ja aitavad samal ajal ühtlustada nahatooni. 

COLOR COSMETICS

Hoolikalt valikud koostisosad loodusest ja uuenduslikud valemid aitavad rõhutada loomulikku ilu. 

NATURAL SPA

Salongihoolduskontseptsioon näole ja kehale, mis põhineb individuaalsel lähenemisel iga kliendi naha seisundile. 

KÕIKI NEID TOOTEID SAAD OSTA
MEIE E-POEST
[woocommerce_my_account]