Scroll Top
Ole kursis ja käi ajaga kaasas
BIOTREND BLOGI

Mikrolihvimine on täiesti ohutu ja valutu ning ei ärrita nahka. Pärast protseduuri võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde.

UUS TEENUS – CNC DIAMOND MIKRODERMABRASIOON EHK TEEMANT MIKROLIHVIMINE!

Diamond mikrodermabrasion ehk naha mikrolihvimine looduslike teemantidega on kosmeetiliste iluhoolduste kaasaegne tehnoloogia, mis on täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur. Hoolduse käigus toimub naha koorimine, uute naharakkude tegevuse stimuleerimine ning kollageeni ja elastiini tekke stimuleerimine. Tulemusena kiireneb uute, tervete marrasknaha rakkude kasv ja nahk muutub märgatavalt pehmeks ja saab uue ning särava väljanägemise.

Mikrolihvimine on täiesti ohutu ja valutu ning ei ärrita nahka. Pärast protseduuri võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde.

Protseduuri on võimalik teha ühekordselt, et saavutada kaunis jume ning pehme nahk või teostada pikemaid hoolduskuure veelgi tugevama efekti saavutamiseks.
Soovituslik on 4-6 protseduurist koosnev kuur, mille lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest. Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall.

Hoolduse järgselt tuleb kasutada päikesekaitse kreeme, ei tohi kasutada alkoholi sisaldavat näovett, paar nädalat külastada solaariumit ja koheselt sauna minna.

Teemant mikrolihvimist kasutatakse edukalt järgmiste probleemide korral:
• naha päikesekahjustused,
• pindmised ja sügavamad kortsud,
• hüperpigmenteeritud laigud,
• suurepooriline ja ebatasane nahk,
• komedoonid,
• akne-, operatsioonijärgne ja muud armid ja rebendid,
• ühekordne protseduur omab stimuleerivat ja toniseerivat toimet,
• mikrolihvimist võib kasutada näo ja kaela, aga ka ükskõik millise muu kehapiirkonna raviks.

Protseduur koosneb:
Näo või valitud piirkonna pindmine puhastus; naha ettevalmistus protseduuriks; kerge pindmine koorimine, teemantlihv aparaadiga; seerum; mask vastavalt nahatüübile; dekoltee või kätemassaaž, kaitsekreem; silmakreem.

Vastunäidustused on raske roseacea või kuperosa, immuunpuudulikkus (luupus, HIV, aids), herpes  raskekujuline akne või lahtised haavad.

PEALE PROTSEDUURI VÄLTIDA PÄEVITAMIST JA SOLAARIUMIT 1 NÄDAL.

Uue teenuse saab broneerida ja tutvuda ka teiste näohoolitsustega siitNÄOHOOLITSUSED

MEIE VIIMASED BLOGI POSTITUSED

[woocommerce_my_account]