Scroll Top
Ole kursis ja käi ajaga kaasas
BIOTREND BLOGI

Kuidas hoolitseda talvel oma käte eest?

Nahk pole mitte ainult hingepeegel, vaid ütleb palju ka meie elutingimuste kohta. Nahk muutub vananedes, see pole enam ammu saladus, kuid nahka saab valmistada ette loomulikuks vananemisprotsessiks ning ennetada enneaegset vananemist. Nahk muutub, nahatoon läheb ebaühtlasemaks, tekivad kortsukesed, nahk ei pruugi olla enam nii tundlik. Mida vanemaks muutub nahk seda rohkem hooldust nahk nõuab.

VANUS ON VAID NUMBER
Vananemisprotsessi ei saa peatada, kuid seda saab edasi lükata ja aeglustada. Naha kaitsmiseks kortsude ja joonte eest ei vaja nahk mitte ainult õiget hooldust, vaid ka tervislikke eluviise. Suurim väline mõjutegur on UV-kiirgus. Kuni 80% naha silmnähtavast vananemisest on tingitud valgusest. Seda lauset on ilmselt kõik kuulnud/lugenud,  kuid kas seda jälgitakse ka järjekindlalt? Uuringud Saksamaal on näidanud, et sakslased ostavad uut päikesekaitsekreemi keskmiselt ainult iga kahe aasta tagant ja ainult umbes 20% elanikkonnast kasutab päikesekaitsekreemi rohkem kui 20 päeva aastas. Lisaks UV-kaitsele on kasulik – eriti suurtes linnades – kasutada reostustevastase toimega tooteid. Sest ka sudu võib nahka vanandada. Seespidiselt ei taga, aga miski tegelikult nii jätkusuutlikku nooruslikku sära kui piisava hulga vee joomine. Eksperdid soovitavad tarbida 1,5 kuni 2 liitrit vett päevas. Igaüks, kes pöörab tähelepanu ka tasakaalustatud vitamiinirikkale toitumisele, loob ideaalse aluse eakohasele nahahooldusele.

NAHK KUNI 20.ELUAASTANI
Imiku nahk on umbes veerandi võrra õhem kui täiskasvanu nahk – ja seetõttu ka oluliselt tundlikum. See reageerib tundlikumalt välistele stiimulitele ja päikesekiirgusele. Seetõttu vajab beebi nahk õrna hooldust ja kõrgemat UV-kaitset. Puberteediea alguseks on nahk täiesti küps, kuid hormonaalse arengu tagajärjel peab see sageli võitlema vistrike ja mustade täppidega. Hormoonidest põhjustatud ebaklaar jume võib püsida ka noores täiskasvanueas. Orgaanilise raudrohu ekstraktiga PURIFYING CARE sari on rahustava, antibakteriaalse ja tasakaalustava toimega.

NAHK KUNI 30NDATE KESKPAIGANI
30-ndate aastate alguses on nahk lõpuks sellises seisundis, mida tahaksime kogu elu säilitada: kortsuvaba ja särav, katsudes pehme ja elastne. Nahalt ei paista koheselt välja väheni uni ja stress. Kollageeni tootmine ja rakkude regenereerimine toimivad suurepäraselt ja hoiavad naha kena ja pingul. Nahk uueneb iga 28 päeva tagant. Kuid ei tasuks muutuda laisaks, mis puudutab nahahooldust. Spetsiaalsed vananemist ennetavad tooted nagu hooldusari ENERGYNATURE aitavad naha tippvormi säilitada nii kaua kui võimalik. Ja need, kes sel ajal oma naha eest hoolitsevad, ennetavad ka kortse.

Olenevalt geenidest võib nahk hakata lagunema 20ndate keskel. See muutub õhemaks ja ilmuvad esimesed kuivuse jooned. AQUANATURE sari pakub siin hooldust, mis niisutab ja silub taimse hüaluroonhappega ning annab orgaanilise kofeiiniga värske silmaümbruse.

ÕIGE VANANEMISVASTANE HOOLDUS 40+ VANUSES NAHALE
Vanuses 40 on aeg efektiivsele kortsudevastasele kreemile, mis stimuleerib rakkudes kollageeni moodustumist ja muudab naha pehmemaks. Hooldus peaks olema ka oluliselt rikkalikum, et kompenseerida langevat rasvasisaldust.

Vananemisvastane liin SYSTEM ABSOLUTE sisaldab taarapuu 3D toimeaine maatriksisse kinnitatud rohevetikate ekstrakti, mis neutraliseerib elastsuse kadu ning stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist. Sidekude on püsivalt tugevdatud ja jume täidlane. Selles vanuses laienevad ka poorid ja nahatoon muutub.

Menopausiga väheneb hormoonide tase kehas. Mida see meie nahale tähendab? See muutub veelgi õhemaks ja kuivemaks. Ilmuvad miimikajooned ja näokontuurid lõdvenevad. Need, kes lubavad endale aeg-ajalt professionaalset näohooldust või oskavad regulaarselt koduses spaas teha endale näomassaaži, tugevdavad jätkusuutlikult igapäevase hoolduse rutiini pinguldavat efekti.

Hooldussari NATUROYALE tugevdab parakressi ekstraktiga kollageenivõrku ja hoiab ära uute kortsude tekke valge trühvli ekstraktiga. Seda pinguldatud ja sileda jume saavutamiseks.

MEIE VIIMASED BLOGI POSTITUSED

Related Posts

[woocommerce_my_account]