Scroll Top
Ole kursis ja käi ajaga kaasas
BIOTREND BLOGI

UUS meestesari on KOHAL!

Isegi kui meeste nahk näib olevat vastupidavam ja vähem nõudlik, vajab see tugevdamist ja hooldust.  Päike, keskkond ja ka habemehooldus ärritavad nahka ning võivad põhjustada kahvatu jume ja enneaegset vananemist. Kuid õige hooldusrutiin hommikul ja õhtul hellitab ka meeste väsinud nahka. Seega tasub vannitoas mitte ainult kiiresti hambaid pesta, juukseid kammida ja habeme eest hoolitseda, vaid ka kasutada näonahale sobivat hooldust.

Annemarie Börlindi  uuest MEN hooldussarjast leiab meeste nahale kiire 5 minutilise hoolduse looduslikku tauriini, orgaanilise kadakaekstrakti ja orgaanilise kofeiiniga. Viis tõhusat toodet võimsate koostisosadega tagavad värske jume. Justkui mehed kadakate vahel.

1. Puhastusgeel
Isegi kui meestel on paksem nahk, puutub see kokku keskkonnamõjudega, mis võivad põhjustada naha saastumist ja ladestumist. Seega on puhastamine kohustuslik. Uus puhastusgeel sobib nii kehale kui ka näole. Puhastab nahka sügavuti muutes selle klaariks ja selgeks.

2. Habemeajamisjärgne hooldus
Peale habemeajamist võib nahk sageli olla ärritunud ja tundlik. Habemeajamisjärgne geel rahustab nahka ning lisab sellele niisutust ja värskust

3. Näokreem
Testosterooni tõttu toodab meeste nahk rohkem rasu. Tänu kergele tekstuurile on MEN sarja näokreem nahal väga meeldiv ja imendub kiiresti. Kreem elustab nahka ja vähendab tõhusalt kortse. Näokreemi soovitame kasutada hommikul ja õhtul. Nii varustatakse nahka kõige vajalikuga ja ennustatakse enneaegset vananemist.

4. Habemeõli
Kuigi see on õli, imendub see kiiresti ja ei jäta rasvast tunnet. See habemele sära ja muudab selle elastseks – just nii, nagu see olema peaks. See mitte ainult ei tugevda habet, vaid hoolitseb ka selle all oleva naha eest, mis muidu kipub hooletusse jääma. Pikema habeme korral tagab õli ka selle lihtsama kammimise ja vormimise.

5. Silmakreem
Silmade ümbruse nahk on viis korda õhem kui ülejäänud näonahk ja seetõttu ka palju tundlikum. See vananeb kiiremini, mistõttu ei tohiks seda unustada.

3 põhjust, miks valida MEN sari

1. PÕHJUS: LOODUSLIKUD JA TÕHUSAD KOOSTISOSAD
MEN sarja eripära on energiakompleks – see koosneb looduslikust tauriinist, džinnist, orgaanilisest kadaka ekstraktist ja orgaanilisest kofeiinist. Kompleks elavdab nahka ning peidab väsimusemärke olles samal ajal ka vananemisvastane.

Taimne tauriin
Patenteeritud tehnoloogiate abil saadud taimne tauriin pärineb Jania Rubensi vetikatest. Tauriini tunneme tavaliselt energiajookidest – kuid seal kasutatakse sünteetilist vormi. Looduslik tauriin elavdab nahka ja aeglustab selle vananemisprotsesse.

Orgaaniline kadakas ja džinn
Uued MEN tooted sisaldavad džinni. See pärineb Heckengäu piiritusetehasest Schwarzwaldis.

Džinn on spetsiaalselt toodetud Annemarie Börlindi jaoks ja retsepti on lisatud orgaaniline kadakaekstrakt. Koos on neil antioksüdantne ja põletikuvastane toime. Samuti rahustab kooslus jumet.

Orgaaniline kofeiin
Energiakompleksi viimane koostisosa on orgaaniline kofeiin. Orgaaniline kofeiin annab nahale tõelise energialaengu ja elavdab seda. Koostisosa tagab ka piisava hapnikusisalduse rakkudes ja varustab toitainetega. See annab rakkudele piisavalt energiat enese uuendamiseks. Lisaks vähendab orgaaniline kofeiin tumedaid ringe ja turseid.

2. PÕHJUS: KESKKONNASÕBRALIKUD PAKENDID
MEN tootepakend on valmistatud tarbijajärgsest taaskasutatavast materjalist, st taaskasutatud plastist. Lisaks on näokreemi dosaator esimene looduslik kosmeetikatoode Euroopas, mis kasutab väga erilist materjali. Näokreemi pakend koosneb segatud plastijäätmetest, mida tänu uuenduslikule taaskasutusprotsessile ei pea enam põletama, vaid saab uuesti kasutada. See võimaldab taaskasutada plastikuid, mida varem polnud võimalik teha. Lisaks on kogu sari kliimaneutraalsed – alates toorainest kuni tootmise ja pakendamiseni.

3. PÕHJUS: PUHTAS MUSTAST METSAST
Mõned koostisosad, mida Annemarie Börlind MEN-sarjas kasutab, pärinevad Saksamaalt Schwarzwaldist. Näiteks džinn koos orgaanilise kadakaekstraktiga. Annemarie Börlind valmistame oma tooteid  keset Schwarzwaldi – ja on seda teinud juba alates 1959. Aastast.

MEIE VIIMASED BLOGI POSTITUSED

Related Posts

[woocommerce_my_account]