Scroll Top
Ole kursis ja käi ajaga kaasas
BIOTREND BLOGI

ILUTEEMANT 2020

Ajakiri Iluguru jagab igal aastal välja Iluteemanteid parimatele toodetele! Sel aastal võidutsesid eelkõige tooted, mis aitavad esile tuua loomuliku ilu, et oleks võimalus särada nii fotokaamera ees või hoopis koosolekul veebis. Iluteemanteid jagab spetsialistitest koosnev zürii tehes lävi pika ja põhjaliku testimise, et selgitada välja parimad tooted, mis võiksid olla iga ilufänni kosmeetikakotis.

Annemarie Börlindil õnnestus sellel aastal võidutseda kahes kategoorias – parimad dekoratiivkosmeetikatooted ja parimad loodustooted.

Anna Murulauk on jumestajana tegutsenud enam, kui 10 aastat, juuksurina 5 aastat.  Anna hindab kõrgelt haridust, mistõttu on läbinud kursusi nii Eesti kui välismaiste jumestuskunstnike ja juuksestilistide käe all, omades seejuures muljetavaldavat kogemust backstage’s. Meigikunstnikuna seab ta esikohale kvaliteetse näohoolduse, kuid armastab oma töös raamidest väljaspoole mõelda. Töötades modellide ja moefotograafidega ei sea ta endale piire ning armastab  katsetada võimalikult loomingulisi jumestusstiile.

Annemarie Börlind Särapuuder GLOW
Züriiliige Anna Murulauk, kes on jumestajana tegutsenud enam kui 10 aastat, leidis, et tegemist on ideaalse tootega pruudijumestuseks!
Särapuuder kingib mõnusalt särava jume ja elavdab kogu ilmet. Soovitame kanda silma sisenurka, kulmuluule ja põsesarnadele.

Annemarie Börlind  Body Care dušivaht
Toode pälvis žüriilt maksimumpunktid!
Natalja: See toode on minu lemmik – ülimõnus siidine kerge vaht!


Natalja Lans, kes on Eestis üks pikaaegsemaid eksperte esteetilise meditsiini valdkonnas leidis endale uue lemmik toode Annemarie Börlindi Body Care dušivahu näol. Natalja sõnas, et tegemist on ülimõnusa siidise kerge vahuga.

MEIE VIIMASED BLOGI POSTITUSED

Related Posts

[woocommerce_my_account]